ربات هوشمند

خرید و فروش سهام را برای همیشه به ربات بسپارید

راحت بخرید! راحت بفروشید!

حتما تا به حال در صف خرید و فروش بورس دچار مشکل شده اید و یا نتوانسته اید خرید و فروش کنید و سرمایه زیادی را از دست داده اید. ما در این محصول رباتی را به شما معرفی خواهیم کرد که به میزان قابل توجه ای مشکل شما را حل خواهد کرد. با استفاده از این ربات شانس شما در صف های خرید و فروش بسیار افزایش خواهد یافت.

چگونه میتوان به شما اعتماد کرد؟

کرب مارکت در معاملات الگوریتمی در این عصر بسیار شناخته شده می باشد. و تا به امروز توانسته است کاربران و مشتریان بسیاری را به خود جلب نماید. این شرکت خدمات آموزش های بورس را کاملا متفاوت از سایر شرکت ها ارائه میدهد. و تمام نرم افزارهای تخصصی بورس و محصولاتی که ارائه میدهد با رضایت کامل مشتریان همراه بوده است.

ربات سرخط زن بورس مناسب کدام کارگزاری ها میباشد؟

این ربات در تمام کارگزاری ها تست شده و به درستی کار میکند. از جمله : ربات سرخط زن کارگزاری آگاه - ربات سرخط زن کارگزاری مفید - ربات کارگزاری فارابی - ربات سرخط زن بورس سینا تریدر - ربات سفارش سرخط زن بورس زیر ساخت اکسیر - کارگزاری بانک ملت - ربات بورس کارگزاری بانک سپه و …

آیا با استفاده از این ربات میتوانم هر روز صف اول معاملات باشم؟

خیر. چنین چیزی امکان پذیر نیست. و کسی نمیتواند تضمین کند. کسانی هستند که در این مورد ادعا دارند اما بدانید کلاهبردارانی بیش نیستند.

اگر امکان چنین چیزی نیست پس ربات چه امکانات مفیدی به من خواهد داد؟

فرض کنید وارد صف های سنگین معاملات میشوید با این شرایط شما تاس ۶ وجهی دارید که سعی میکنید ۷ بیاورید که هیچ وقت امکان پذیر نیست. چون تاس شما ۶ وجهی ست. اما با استفاده از این ربات شما تاس ۷ وجهی خواهید داشت و احتمال اینه ۷ بیاورید بسیار وجود دارد.

آیا این ربات نیاز به آپدیت دارد؟

بله آپدیت میشود و به صورت رایگان هم انجام خواهد شد.

در هر روز چه مقدار وقت لازم است صرف نمایم؟

اگر هر روز ساعت ۸:۳۰ حداقل ۵ دقیقه زمان درنظر بگیرید در طی یک مدت زمانی به سودی دست خواهید یافت که با هیچ روشی امکان پذیر نخواهد بود.

آیا برای استفاده از ربات سر خط زن بورس نیار به سخت افزار خاصی دارم؟

خیر. فقط با استفاده از یک لبتاپ یا کامپیوتر معمولی و نرم افزار مرورگر کروم یا فایرفاس میتوانید انجام دهید. فقط توجه داشته باشید که با استفاده از تلفن های همراه امکان پذیر نیست.

آیا استفاده از این ربات محدودیت در زمان و تعداد سفارشات دارد؟

خیر این ربات هیچ محدودیتی ندارد. و نیاز به شارژ نیز نمی باشد و با خیال راحت میتوانید برای همیشه استفاده نمایید.

ویژگی ها

1
افزایش شانس در صف ها
2
مناسب تمام کارگزاری ها
3
بدون نیاز به تخصص
4
فیلم آموزشی
5
قابل برنامه ریزی
6
نصب در کامپیوتر

همین حالا دانلود کنید با قیمت 399,000 تومان

خرید

نظرات